loader image
Apartamenty na skarpie
TYP ZABUDOWY: Wielorodzinna
LOKALIZACJA: Gdynia
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 580m2
ROK: 2018
ZESPÓŁ: GDA
Projekt zabudowy wielorodzinnej na jednej z najciekawszych działek, na jakich mieliśmy przyjemność projektować - różnica terenu pomiędzy jej skrajnymi punktami wynosi prawie 15m. Kształt działki oraz uwarunkowania wynikające z oddziaływania na działki sąsiednie zdeterminował kształt bryły o schodkowym,tarasowym charakterze. W budynku zaprojektowano 6 apartamentów z windą i halą garażową. Każdy z apartamentów posiada kilkudziesięciu-metrowy taras z widokiem na panoramę Małego Kacka w Gdyni. Architektura o oszczędnym i minimalistycznym charakterze w bielach i szarościach z dużą ilością panoramicznych przeszkleń.

Copyright © 2019 GDA Architekci. Wszelkie prawa zastrzeżone. WYKORZYSTANIE MATERIAŁÓW Z TEJ STRONY BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE. Created by Sawart Studio.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_filter_content_tags' not found or invalid function name in /home/users/cbdinteractive/public_html/gda-architekci.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286