loader image
Dom w Starej Rzece
TYP ZABUDOWY: Jednorodzinna
LOKALIZACJA: Stara Rzeka
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 180 m2
ROK: 2017
ZESPÓŁ: GDA
Przedmiotem inwestycji jest dom wakacyjny z garażem wolno stojącym zlokalizowany we wsi Stara Rzeka, gm.Osie.
Przedmiotowa działka o pow. 3700m2 posiada kształt trójkąta, charakteryzuje się niepowtarzalnym widokiem na rzekę oraz dużym spadkiem w kierunku północno-zachodnim.
Projektowany budynek usytuowany jest elewacją frontową do najdłuższego boku działki a jego forma oraz materiały nawiązują do tradycyjnej architektury regionu ( Bory Tucholskie). Trójwarstwową elewację zaprojektowano z cegły pełnej w naturalnym odcieniu. Zastosowano również okiennice ze sterowaniem automatycznym chroniące przed przegrzaniem budynku w lecie oraz zapewniające bezpieczeństwo poza sezonem.
Z części dziennej, w której mieści się przestronny salon z kuchnią i jadalnią rozpościera się widok na dolinę. W bezpośrednim sąsiedztwie kuchni zlokalizowano spiżarnię oraz łazienkę z kotłownią.
W części prywatnej znajdują się sypialnie oraz pokój kąpielowy, z którego można nie tylko podziwiać widok, ale po otwarciu okien również słuchać płynącej w oddali rzeki.

Copyright © 2019 GDA Architekci. Wszelkie prawa zastrzeżone. WYKORZYSTANIE MATERIAŁÓW Z TEJ STRONY BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE. Created by Sawart Studio.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_filter_content_tags' not found or invalid function name in /home/users/cbdinteractive/public_html/gda-architekci.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286