loader image
Komisariat Policji Charzykowy
TYP ZABUDOWY: Użyteczność publiczna
LOKALIZACJA: Charzykowy
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 230m2
ROK: 2012
ZESPÓŁ: GDA
Jedna z naszych pierwszych realizacji, którą darzymy ogromnym sentymentem. Projekt obejmował gruntowna przebudowę i zmianę układu funckjonalnego istniejącego posterunku z lat 60-tych zlokalizowanego nad Jeziorem Charzykowskim To właśnie ta wyjątkowa lokalizacja stała się naszą główną inspiracją do poszukiwań rozwiązań nietuzinkowych i innowacyjnych. Pomysł na wykorzystanie ocynkowanej siatki architektonicznej wziął się z bezpośredniej obserwacji wody - skrzącej się w słońcu tafli jeziora. Naszym celem było uzyskanie zbliżonego efektu na elewacji z siatki architektonicznej z serii w połyskującym, stalowym kolorze. Budynek otwarty jest na wodę - duże przeszklenia od strony zachodniej ułatwiają obserwację promenady oraz publicznego kąpieliska.

Copyright © 2019 GDA Architekci. Wszelkie prawa zastrzeżone. WYKORZYSTANIE MATERIAŁÓW Z TEJ STRONY BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE. Created by Sawart Studio.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_filter_content_tags' not found or invalid function name in /home/users/cbdinteractive/public_html/gda-architekci.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286