loader image
Warsztat W3
TYP ZABUDOWY: Przemysłowa
LOKALIZACJA: Milanówek
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 500 m2
ROK: 2016
ZESPÓŁ: GDA
To nasz największy gabarytowo projekt., który łączy funkcje warsztatu z komfortową częścią mieszkalną zlokalizowaną na piętrze. Stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich tych, którzy rozważają długoterminową inwestycję w swój własny biznes i chcą to połączyć z życiem rodzinnym.
Na parterze znajduje się przestronna sala obsługi klienta z poczekalnią oraz biurem kierownika warsztatu i pokojem narad. W dalszej części znajduje się toaleta dla klientów oraz osobna toaleta dla mechaników dostępna z bezpośredniego sąsiedztwa hali warsztatowej.
W tej części zlokalizowano również węzeł higieniczno-sanitarny wraz z pomieszczeniem socjalnym.
Na piętrze dostępnym z klatki schodowej znajduje się część mieszkalna składająca się części dziennej : salonu, kuchni, jadalni.
W części nocnej znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki oraz garderoba. Część nocna zlokalizowana jest od strony wejścia do warsztatu funkcjonującego zazwyczaj do godziny 18.00, a część dzienna od strony „zaplecza” co pozwala na komfortowe użytkowanie części mieszkalnej. Na parterze w części warsztatowej poza stanowiskami mechanicznymi ulokowano pomieszczenie techniczne/ magazynowe, magazyn części zamiennych, serwis ogumienia oraz depozyt części klientów. Uzupełnieniem funkcjonalnym jest stanowisko lakiernicze.

Copyright © 2019 GDA Architekci. Wszelkie prawa zastrzeżone. WYKORZYSTANIE MATERIAŁÓW Z TEJ STRONY BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE. Created by Sawart Studio.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_filter_content_tags' not found or invalid function name in /home/users/cbdinteractive/public_html/gda-architekci.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286