loader image
Villa Marmar
TYP ZABUDOWY: Wielorodzinna
LOKALIZACJA: Gdynia
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 430m2
ROK: 2017
ZESPÓŁ: GDA
Wielobranżowy projekt budynku wielorodzinnego polegający na gruntownej modernizacji istniejącej zabudowy jednorodzinnej zlokalizowanej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni - na Kamiennej Górze. Kamienna Góra znana jest z kameralnego i willowego charakteru - nie bez powodu wpisana jest do rejestru zabytków jako chroniony obszar urbanistyczny. Po przebudowie i rozbudowie w obiekcie znajdzie się kilka ekskluzywnych apartamentów. Myślą przewodnią projektu było odwołanie się do tradycji modernistycznych spotykanych w Gdyni z nadaniem współczesnego charakteru- budynek wykończony w białym tynku z boniowaniami, z użyciem kamiennych wstawek przy okiennych, zwieńczony minimalistyczną blendą będąca jego znakiem rozpoznawczym.

Copyright © 2019 GDA Architekci. Wszelkie prawa zastrzeżone. WYKORZYSTANIE MATERIAŁÓW Z TEJ STRONY BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE. Created by Sawart Studio.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_filter_content_tags' not found or invalid function name in /home/users/cbdinteractive/public_html/gda-architekci.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286