loader image

Pracownia

Poznaj nas bardziej

Zaufaj naszemu zespołowi architektów!
 

GDA – ARCHITEKCI to energiczny zespół ambitnych architektów dla których projektowanie jest czymś więcej niż tylko pracą. Pasja to niezbędny element naszej działalności i to dzięki niej za każdym razem staramy się stworzyć idee budynku, która jest połączeniem naszego postrzegania świata, analizy uwarunkowań prawnych i technicznych oraz oczekiwań i potrzeb inwestora.

Projektujemy nowoczesną architekturę z poszanowaniem wymogów danego miejsca, otoczenia i funkcji jakiej ma służyć. W przedstawianiu naszych pomysłów posługujemy się najnowocześniejszymi technologiami takimi jak spacery wirtualne, animacje czy wizualizacje, które pozwalają w pełni zrozumieć pomysł i “zanurzyć się” w projektowanej przestrzeni, zanim zostanie wybudowana.

Specjalizujemy się w wykonywaniu analiz planowanych inwestycji, projektowania architektonicznego, urbanistycznego i inżynieryjnego we wszystkich branżach.
Zdobyte wiedza i doświadczenie gwarantuje skuteczną współpracę i pełne zaangażowanie przy powierzonych tematach.

Trochę historii

GDA to pracownia rozwijająca się od 2012 roku. Została założona w Gdańsku przez Monikę Dąbrowską i Krzysztofa Gąsiora.
Motorem napędowym GDA jest pasja do architektury oraz chęć do wpływania na otaczającą nas rzeczywistość. Zdobyte w holenderskich biurach architektonicznych doświadczenie i otwartość na nie szablonowe rozwiązania stanowi wartość, którą pielęgnujemy w naszej pracowni do dzisiaj. Największą satysfakcję dają nam projekty, które są efektem twórczych poszukiwań odpowiedzi na zagadanienia danego tematu.

Zespół

Pracujemy w zgranym, wzajemnie uzupełniającym się zespole

Pracownia w chwili obecnej liczy 5 osób, a wielobranżowy zespół zaufanych specjalistów w zakresie projektowania inżynieryjnego liczy ponad 20 osób.

 

Krzysztof Gąsior

krzysztof.gasior@
gda-architekci.pl

Absolwent Politechniki Gdańskiej, Projekt Dyplomowy “Spichlerz Kultury” – Dyplom Roku 2010 Pomorskiej IARP. Staż w holenderskich pracowniach KCAP.EU oraz Arc2, uczestnik i laureat konkursów architektonicznych.

Monika Dąbrowska

monika.dabrowska@
gda-architekci.pl

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, Projekt Dyplomowy “Młode miasto – Morze Możliwości” – Dyplom Roku 2010 Towarzystwa Urbanistów Polskich oddział Gdańsk. Staż w holenderskich pracowniach KAW architecten oraz Arc2, uczestniczka i laureatka konkursów architektonicznych.

 

Grzegorz Semka

grzegorz.semka@
gda-architekci.pl

Absolwent Politechniki Gdańskiej, architekt kładący nacisk na logikę i funkcjonalność proponowanych rozwiązań.

Anna Ratajczyk

a.ratajczyk@gda-architekci.pl

Absolwentka Politechniki Gdańskiej,
architekt specjalizująca się w architekturze mieszkaniowej i usługowej.

Paweł Nitupski

pawel.nitupski@
gda-architekci.pl

Absolwent PJWSTK wydziału Sztuki Nowych Mediów. Pasjonuje się animacją i efektami specjalnymi. Specjalista od wizualizacji architektonicznych i animacji.

Zaufali nam

Mieliśmy przyjemność pracować między innymi dla

 

Tu nas znajdziesz