loader image

Poznaj nas bardziej

Gąsior i Dąbrowska Architekci (GDA) to energiczny zespół ambitnych architektów dla których projektowanie jest czymś więcej niż tylko pracą. Za każdym razem staramy się stworzyć idee budynku, która jest połączeniem naszego postrzegania świata, analizy uwarunkowań prawnych i technicznych oraz oczekiwań i potrzeb inwestora.

Projektujemy nowoczesną architekturę z poszanowaniem wymogów danego miejsca, otoczenia i funkcji jakiej ma służyć. Pracujemy na modelach fizycznych, druku 3D oraz wizualizacjach.

Trochę historii

GDA to pracownia rozwijająca się od 2012 roku. Została założona w Gdańsku przez Krzysztofa Gąsiora i Monikę Dąbrowską.
Motorem napędowym GDA jest chęć do wpływania na otaczającą nas rzeczywistość. Zdobyte w holenderskich biurach architektonicznych doświadczenie i otwartość na nie szablonowe rozwiązania stanowi wartość, którą pielęgnujemy w naszej pracowni do dzisiaj. Największą satysfakcję dają nam projekty, które są efektem twórczych poszukiwań odpowiedzi na zagadnienia danego tematu.

Zespół

Pracujemy w zgranym, wzajemnie uzupełniającym się zespole

Pracownia w chwili obecnej liczy 6 osób, a wielobranżowy zespół zaufanych specjalistów w zakresie projektowania inżynieryjnego liczy ponad 20 osób.

 

Krzysztof Gąsior

Krzysztof Gąsior

krzysztof.gasior@gda-architekci.pl

Absolwent Politechniki Gdańskiej, Projekt Dyplomowy “Spichlerz Kultury” – Dyplom Roku 2010 Pomorskiej IARP. Staż w holenderskich pracowniach KCAP.EU oraz Arc2, uczestnik i laureat konkursów architektonicznych.

Monika Dąbrowska

Monika Dąbrowska

monika.dabrowska@gda-architekci.pl

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, Projekt Dyplomowy “Młode miasto – Morze Możliwości” – Dyplom Roku 2010 Towarzystwa Urbanistów Polskich oddział Gdańsk. Staż w holenderskich pracowniach KAW architecten oraz Arc2, uczestniczka i laureatka konkursów architektonicznych.

Grzegorz Semka

Grzegorz Semka

grzegorz.semka@gda-architekci.pl

Absolwent Politechniki Gdańskiej, architekt kładący nacisk na logikę i funkcjonalność proponowanych rozwiązań.

Paweł Nitupski

Paweł Nitupski

pawel.nitupski@gda-architekci.pl

Absolwent PJWSTK wydziału Sztuki Nowych Mediów. Pasjonuje się animacją i efektami specjalnymi. Specjalista od wizualizacji architektonicznych i animacji.

Jakub Staszak

Jakub Staszak

j.staszak@gda-architekci.pl

Maciej Hirsz

Maciej Hirsz

m.hirsz@gda-architekci.pl

Zaufali nam

Mieliśmy przyjemność pracować między innymi dla

 

Tu nas znajdziesz